RupesGtechniqColourlockGyeonLLumarnasiolSwissvaxZymol

DetailKing Łódź

W naszej pracy kierujemy się pasją i zamiłowaniem do perfekcyjnego wyglądu pojazdu, w naszych rękach każde auto jest traktowane z pełnym zaangażowaniem.

Nasze studio zapewni właściwą obsługę dla każdego klienta, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom zadbamy aby efekt naszej pracy nie tylko zadowolił ale przede wszystkim mile zaskoczył.

Udostępniamy szeroki zakres usług od profesjonalnego mycia aż po nowoczesne techniki zabezpieczania karoserii , specjalizujemy się między innymi w zabezpieczaniu lakieru powłokami kwarcowymi , ceramicznymi, czyszczeniem i impregnowaniem tapicerki materiałowej i skórzanej oraz polerowaniu lakieru.

Powierzając samochód w nasze ręce mogą być Państwo pewni że zadbamy o każdy szczegół auta. Jesteśmy na rynku łódzkim jedynym oddziałem renomowanej marki DetailKing.

Marka DetailKing jest obecna na rynku od 2008 roku. Nasza praca i zaangażowanie ma na celu sprostanie najwyższym standardom i stale rosnącym oczekiwania klientów.

Usługi Detailingu to zoptymalizowany i złożony proces czyszczenia , renowacji, konserwacji auta oraz jego elementów zewnętrznych i wewnętrznych.

A wszystko to po to aby zapewnić podniesienie walorów estetycznych i użytkowych auta oraz wzrost wartości i co za tym idzie wydłużenie żywotności pojazdu.

Wykorzystujemy do tego celu zespół profesjonalnych urządzeń: