RupesGtechniqColourlockGyeonLLumarnasiolSwissvaxZymol

Myjnia ręczna

Mycie wstępne (bezdotykowe)

Na tym etapie dbamy o najdokładniejsze czyszczenie lakieru, uszczelek, elementów plastikowych. Zapewniając najwyższą ostrożność na auta nakładamy piane aktywna o neutralnym PH, co zapewnia usunięcie powierzchownej warstwy, zanieczyszczeń tak, aby zminimalizować ryzyko zarysowania lakieru podczas mycia ręcznego.

Gdy piana zacznie pracować, po kilku minutach jest spłukiwana pod odpowiednim ciśnieniem wraz z brudem.

Mycie właściwe

Po przygotowaniu wstępnym mamy czas na mycie właściwe.

Po usunięciu kurzu i piasku mamy też pewność, że nie zarysuje on lakieru podczas mycia delikatną rękawicą.

Potem dokonujemy spłukania i osuszania auta używając bardzo delikatnych rękawic z mikrowłókien albo z naturalnej wełny owczej oraz dwóch wiader, z których jedno wypełnione jest roztworem wody z szamponem samochodowym o neutralnym PH, drugie natomiast czystą wodę dla opłukania rękawic z zanieczyszczeń ściągniętych karoserii.

Na dnie wiadra znajdują się wkładki Grit Guard, które zatrzymują zanieczyszczenia na dnie wiadra.

Aby dopełnić proces mycia i uzyskania perfekcyjnego czystego auta zalecamy zabezpieczenie powierzchni auta woskiem naturalnym lub powłoką ochronną.

Mycie kół i nadkoli

Podczas mycia stosujemy niezwykle bezpieczną chemię niezawierającą kwasów i innych szkodliwych składników mogących naruszyć powierzchnie lakieru lub felgi.

Nadkola poddajemy myciu ciśnieniowemu i opryskujemy środkiem APC (All purpose cleaner), po czym najdokładniej czyścimy szczotką.

Następnie spłukujemy i używamy środka dekontaminującego, który odpowiednio radzi sobie z zabrudzeniami przemysłowymi, cząstkami metalowymi oraz pyłem na klockach hamulcowych a przy tym jest niezwykle bezpieczny dla nadwozia i felg.

Na koniec środek jest spłukiwany.

Istnieje opcja usługi z demontażem kół, która zapewnia bardziej szczegółowe czyszczenie i skuteczniejsze usunięcie wszelkiego brudu, smoły czy innych niepożądanych naleciałości.

W wersji dodatkowej zalecamy czyszczenie i zabezpieczenie nadkoli oraz wybranych elementów zawieszenia, czyszczenie układu hamulcowego, nadkoli, sprężyn, amortyzatorów.

Pędzelkowanie wnęk (czyszczenie)

Dotyczy grilla, emblematów auta itp.

Głownie stosujemy środek dekontaminujący, który nanosimy po całym aucie, po czym ponownie nakładamy piankę aktywną i czyścimy pędzelkiem w miejscach trudno dostępnych. Na koniec spłukujemy.

Osuszanie ręcznikiem

Ręcznikami z mikrofibry osuszamy pojazd z zewnątrz oraz wnęki drzwiowe.

Aplikacja Quick Detailera

Środek Quick Detailer wygładza i pielęgnuje, wydobywając kolor i blask.

Dressing dla opon

To jak balsam dla opon - poprawia wygląd opony i całego auta.

Dressing zewnętrzny

Na części plastikowe nakładane są specjalne dressingi mające odżywić tworzywa, ożywić kolor i przywrócić naturalny wygląd oraz zabezpieczyć przed promieniami UV.

W ofercie dostępne są:

MycieMiejskie
Hatchback
Sedan
Cross-over
Suv
Van
Kombi
Limuzyna
Mycie Detail 30 40 50
Mycie Safe 50 60 70
Mycie Detail Premium 70 80 90
Mycie King 80 90 100
Mycie Detailkingowe 100 120 140