RupesGtechniqColourlockGyeonLLumarnasiolSwissvaxZymol

Folie ochronne

Na dzień dzisiejszy jedynym i skuteczna metod ochrony lakieru przed uderzeniami kamieni, piasku, soli czy uszkodzeń parkingowych jest aplikacja folii ochronnej. Zalecane przez nas folie są w 100% bezpieczne dla oryginalnego i polepszają zabezpieczenie na długie lata.

Folie można zdemontować w każdym okresie użytkowania i nie stanowi to żadnego zagrożenia czy uszczerbku dla powłoki lakierniczej.

Dedykowane przez nas folie są wstępnie docinane do konkretnego modelu auta, co niweluje konieczność docinania na powierzchni lakieru i upewnia nas, że praca jest bez żadnych zagrożeń i nieobarczona ryzykiem uszkodzeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo także najbardziej zaawansowane technicznie folie XPEL oraz LLUmar, będące niebywałym połączeniem trwałości i klarowności. Charakteryzują się one bardzo wysokim połyskiem oraz dużą odpornością na szkodliwe działanie środowiska.

Transparentna powłoka pozwala samoczynnie eliminować zarysowania, co powoduje brak konieczności polerowania jej powierzchni.

Grubość wszystkich stosowanych przez nas folii wynosi 150 mikronów, dla porównania jest to więcej niż powłoka lakiernicza.